Kojící podprsenky a košilky

Kojící podprsenka Anita

Kojící podprsenky Anita jsou nepostradatelnou součástí šatníků mnoha maminek. Jsou totiž pohodlné, praktické a zároveň usnadňují kojení. Samotné kojení je vysoce osobní zážitek, který sbližuje matku a dítě. Nemělo by mu nic překážet.

Kojící podprsenky se vyznačují pohodlím a odepínacími košíčky, jež se jednoduše používají. Díky nim si maminka při kojení nemusí sundávat celou podprsenku.

Aby podprsenka dobře plnila svou funkci, je obvykle vyrobena ze 100% (BIO) bavlny a je dostatečně vyztužená, se širokými ramínky a zapínáním zezadu. Samozřejmostí je absence kostic, aby prádlo netlačilo.

Kojící podprsenka vám celkově přinese pohodlí a zpříjemní specifické období vašeho života. Díky použitému materiálu je pružná a dokonale se přizpůsobí velikosti prsou. Doporučujeme ji nosit i v noci, neboť pěkně tvaruje prsa.

Kojící košilky

Kojící košilka Anita

Kojící noční košile Anita jsou dalším velmi používaným a oblíbeným zbožím u maminek. Stejně jako uzpůsobené podprsenky kombinují praktičnost a maximální pohodlí. Jsou povětšinou vyrobeny z kvalitní bavlny, která zaručuje dlouhou životnost. Nezanedbatelnou výhodou je také, že pomáhají tvarovat postavu.

Kojící košilky se vyrábí ve 3 základních provedeních:

  • kojící noční košilky pro pohodlné kojení různých střihů a barev;
  • překřížené košilky s hlubokým výstřihem pro pohodlné kojení;
  • s propínacím výstřihem a otvory po straně.

Kde koupit prádlo Anita?

Prádlo Anita v e-shopu Luxusní prádlo.cz